Nowy rok to dobry moment, żeby zdecydować się na zmianę biura rachunkowego.

Jeśli oprócz usług księgowych, potrzebujesz czegoś więcej, porady prawnej, windykacji czy trafnej inwestycji, trafiłeś idealnie! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom rozszerzamy nasze usługi księgowe i dodajemy wartość dla Twojego przedsiębiorstwa.

Budując ofertę kompleksowych usług księgowych, inwestycyjnych, prawnych i windykacyjnych, mieliśmy na uwadze jeden cel – dostarczenie Klientom takich usług i rozwiązań, które pomogą im zwiększać zysk i wartość ich firm. 

Oferujemy usługi księgowe najtańsze na rynku od 60 zł miesięcznie a także działania windykacyjne i bezpłatne porady prawne.

 

W obecnych czasach zmienia się sposób prowadzenia działalności gospodarczej, biznesu i konkurowania na rynku. Tradycyjne wykorzystywanie księgowości i schematyczne wizyty u księgowej zza biurka przestaje wystarczać. Dziś liczy się e-księgowość i mobilność Księgowej, która powinna być do dyspozycji swojego przedsiębiorcy, kiedy on tego potrzebuje.

Oferta Kancelarii  to połączenie tradycyjnej księgowości z potencjałem, jaki dają nowe technologie i innowacje.

Przedsiębiorcy, którzy dobrze wybrali biuro rachunkowe, doskonale wiedzą jak wielką przewagę konkurencyjną mogą w ten sposób zdobyć.

Kancelaria Finansowa mBonds to usługa 3 w 1, czyli księgowość + porady prawne + inwestycje. Zapraszamy do współpracy!

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *