Sylwia Hucik-Gaicka

Szanowni Państwo,

Budując ofertę kompleksowych usług księgowych, kredytowych, ubezpieczeniowych, prawnych i windykacyjnych, mieliśmy na uwadze jeden cel – dostarczenie Klientom takich usług i rozwiązań, które pomogą im zwiększać zysk i wartość ich firm oraz uporządkować ich finanse osobiste. 

W obecnych czasach zmienia się sposób prowadzenia działalności gospodarczej, biznesu i konkurowania na rynku. Tradycyjne wykorzystywanie księgowości i schematyczne wizyty u księgowej zza biurka przestaje wystarczać. Dziś liczy się e-księgowość i mobilność Księgowej, która powinna być do dyspozycji swojego przedsiębiorcy, kiedy on tego potrzebuje.

Oferta Kancelarii finansowej mBonds to połączenie tradycyjnej księgowości z potencjałem, jaki dają nowe technologie i innowacje.

Oferujemy usługi księgowe 3 w 1, czyli księgowość + porady prawne + finansowanie firm, najtańsze na rynku od 60 zł miesięcznie a także działania windykacyjne i bezpłatne porady prawne.

Kancelaria finansowa mBonds powstała z potrzeby nieustannej analizy rynku obligacji korporacyjnych, z myślą o przedsiębiorcach, emitentach, inwestorach, pośrednikach, funduszach, bankach, firmach doradczych.

Z branżą finansową związana jestem od 2007 roku. Jako doświadczony specjalista od ofert prywatnych w emisjach obligacji korporacyjnych zajmuję się prowadzeniem biura rachunkowego, doradztwem finansowym w inwestycjach w obligacje korporacyjne, bezpłatnymi poradami prawnymi i windykacyjnymi, dziennikarstwem ekonomicznym a także pozyskiwaniem finansowania dla spółek poprzez emisje obligacji i dotacje unijne.

Z rynkiem finansowym związana jestem od 2000 roku. Jako doktorantka nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu stworzyłam Ranking Najpopularniejszych Narzędzi Analizy Fundamentalnej Spółek Giełdowych w Polsce w roku 2007. Jestem autorem kilku publikacji naukowych i prasowych dotyczących analizy fundamentalnej, inwestowania oraz rynku finansowego.

Swoje doświadczenie – jako absolwentka kierunku Finansów i Bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu – zdobywałam w księgowości, ubezpieczeniach, bankowości i inwestycjach w Grupie ING, BZ WBK, Alior Bank, Inwestycje.pl, Corporatebonds.pl, Wrocławski Dom Maklerski, Invista Dom Maklerski, XBulls.com, Dom Maklerski Noble Securities SA oraz realizując własny projekt biznesowy pośrednictwa finansowego mBonds.

Specjalizuję się w profesjonalnej obsłudze księgowości, pośrednictwa finansowego, alternatywnego pozyskiwania inwestorów indywidualnych i pośredniczenia w relacjach inwestor-emitent.
Jako doświadczona manager, z licznymi sukcesami w pozyskiwaniu kapitału w prywatnych i publicznych emisjach obligacji korporacyjnych, jestem odpowiedzialna za kontakty z inwestorami i partnerami biznesowymi na najwyższym etapie wtajemniczenia.

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz dobrej księgowej bez barier, która byłaby do Twojej dyspozycji 24 h i wtedy, gdy tego potrzebujesz? Skontaktuj się ze mną: sylwia.bonds@gmail.com

Jeśli jesteś wymagającym inwestorem, to trafiłeś idealnie! Dołącz do nas, aby otrzymywać na maila najlepsze propozycje inwestycyjne, kredytowe i ubezpieczeniowe.

Jeśli jesteś emitentem poszukującym finansowania z obligacji lub dotacji unijnych, skontaktuj się ze mną: sylwia.bonds@gmail.com.

Jeśli jesteś samodzielnym doradcą finansowym i chcesz zostać Menedżerem zarządzającym portfelem inwestorów, dołącz do naszego zespołu doświadczonych menedżerów i pasjonatów rynku kapitałowego, przyślij nam swoje CV i umów się na spotkanie: kancelaria.mbonds@gmail.com.